SIDE-POWER SE80/185S propulzor (dokormidlovák)
- Popis
- Súbory
Popis
Nižšie sú uvedené detailné technické parametre propulzora SIDE-POWER SE80/185S:
| Modell | Kód tovaru | Priemer potrubia | Výkon pri 10,5 V | Napätie | Vrtuľa | Hmotnosť | Dĺžka lode |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SE80/185S | AS-11-SP8012 | 185 mm | 4,4 kW | 12 V | dvojitá | 20 kg | 11 – 15 m |
| SE80/185S | AS-11-SP8024 | 185 mm | 4,4 kW | 24 V | dvojitá | 20 kg | 11 – 15 m |
Žiadne súbory na stiahnutie.
Doručenie zadarmo
Vlastný servis
Starostlivosť priamo u nás
Už 15 rokov na trhu
Stabilný partner pre Vašu spokojnosť
Odborné poradenstvo
Profesionálne a zrozumiteľne
Podobné produkty
RHINO BMR GPS NxT 65 Longshaft 12V predný elektromotor biely